1 شهریور 29, 1401

اربعین قوت اسلام است

به گزارش ایرنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی، در پیامی از تلاش اصحاب وقف و بقاع متبرکه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این پیام آمده است: راهپیمایی اربعین قوّت اسلام است، قوّت حقیقت است، قوّت جبهه‌ مقاومت اسلامی است که این‌جور اجتماع عظیم میلیونی راه می‌افتند به سمت کربلا، به سمت حسین، به سمت قلّه و اوج افتخار فداکاری و شهادت که همه‌ آزادگان عالم باید از او درس بگیرند.

اربعین قوت اسلام است

خاموشی در این پیام افزود: اربعین تنها حرکت از یک مبدأ مقدس به مقصدی ملکوتی نیست. مسیر شور و شعور است. مکتب پرورش انسان‌هایی است که در راه رسیدن به آرمان‌های بلند الهی عاشقانه از مال و جان خویش چشم می‌پوشند.

وی ادامه داد: این مسیر مقدس سرشار از زیبایی‌هایی است که چشم جهانیان را خیره کرده و فرصتی بی‌نظیر است برای معرفی اسلام ناب محمدی به جهانیان و عرصه بی‌بدیلی برای گرد هم آمدن جبهه مقاومت است. بی‌شک پدید آمدن زیبایی‌های وصف‌ناپذیر این مسیر مرهون کسانی است که در این راه خالصانه و عاشقانه گام برمی‌دارند و مجاهدانه تلاش می‌کنند.

خاموشی اظهار داشت: این‌جانب بر خود لازم می‌دانم از زحمات همکاران گرامی و اصحاب وقف و بقاع متبرکه که با برپایی مواکب در مرزهای ورودی و خروجی کشور و مسیر تردد زائرین و همچنین در اعتاب مقدس و نیز موکب‌های جاماندگان در جوار بقاع متبرکه بر شکوه این حرکت عظیم افزوده و برگ زرینی بر افتخارات سازمان اوقاف و امور خیریه افزودند، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم این تلاش‌های خالصانه توشه‌ای برای سفر آخرت همه زحمت کشان باشد.

منبع : شیعه آنلاین

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات