7 شهریور 3, 1400

تکذیب خبر درگذشت خواننده لالایی سریال مختارنامه

دیروز خبر”خواننده لالایی سریال مختارنامه درگذشت” در خبرگزاری ها منتشر شد
که خانم سهیلا خواجه، شَروه‌خوان بوشهری روز گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. مرحومه سهیلا خواجه، خواننده‌ی لالایی تیتراژ پایانی سریال مختارنامه بود.

که با واکنش فوری معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر روبرو شد ایشان در اطلاعیه ای گفته: خبرهای منتشر شده در فضای مجازی از فوت خواننده‌ی تیتراژ پایانی سریال مختارنامه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا صحت ندارد.

محمدحسین زندویان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: خبرهای مبنی بر فوت شَروه‌خوان بوشهری و خواننده‌ی لالایی تیتراژ پایانی سریال مختارنامه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در فضای مجازی منتشر شده است.
این خبر سراسر کذب است چرا که خواننده اصلی تیتراژ پایانی سریال مختارنامه «صدیقه بحرانی» هستند اما در خبرها خواننده را «سهیلا خواجه» معرفی کرده اند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: هر دو بانوی شروه‌خوان و مرثیه‌خوان اهل بیت، در قید حیات هستند.

به گزارش ایسنا، سهیلا خواجه در چند نمایش و تئاتر همکاری داشته و در بین اهالی تئاتر به یک چهره شناخته شده تبدیل شده بود، ایشان در با انتشار پیامی در وضعیت واتس‌اپی خبر فوت خود را تکذیب کردند

منبع : راسخون

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات