2 مهر 6, 1401

شرایط ثبت نام و اسکان در خوابگاه دانشگاه الزهرا

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای جزییات پیش ثبت نام اسکان نو دانشجویان کارشناسی روزانه غیر بومی ورودی نیم سال اول تحصیلی در خوابگاه فرزانگان را اعلام کرد؛ بر همین اساس دانشجویان واجد شرایط می توانند صرفاً از تاریخ ۷ مهرماه تا ۱۰ مهرماه با مراجعه به سامانه سماد به آدرس https://samad.alzahra.ac.ir/index.rose جهت پیش ثبت نام اقدام کنند.

براساس اعلام دانشگاه الزهرا، برای اسکان در خوابگاه تزریق سه نوبت واکسن کرونا ضروری است. در خصوص اسکان در خوابگاه چنانچه تغییری در تصمیمات ستاد ملی کرونا صورت گیرد دانشجویان ملزم به رعایت مصوبات جدید هستند. همچنین رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی در محیط خوابگاه و ثبت نام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه ضروری است.

پیش ثبت نام در مجتمع های خوابگاهی صرفاً برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت مجاز است و در صورت عدم حضور به هر دلیلی از جمله: کمک به هم اتاقی، فرصت مطالعاتی و…( ثبت نام ایشان در ترم جاری لغو و در ترم های بعدی امکان ثبت نام و اسکان در خوابگاه را نخواهند داشت.

دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه یک یا دو شب در هفته می توانند با مراجعه به اداره امور خوابگاه ها از شرایط اسکان ترددی استفاده کنند.

دانشگاه الزهرا تاکید کرده است که به دانشجویان شبانه و به دانشجویان استان تهران و استان البرز خوابگاه تعلق نمی گیرد. همچنین عدم پیش ثبت نام به منزله عدم نیاز به خوابگاه تلقی می شود.

منبع : شیعه آنلاین

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات