2 مرداد 31, 1400

من به سریال صوتی مقتل آب؛ در نوار گوش میدهم

سریال صوتی مقتل آب؛ در نوار رو از دست ندیم

مقتل آب روایت جان‌کاهی ست که جرعه جرعه به کام تشنه مان چکیده می‌شود تا سرمستانه به حیات باز گردیم. در مقتل آب با یکی از قدرتمند ترین عناصر هستی یعنی آب همراه می‌شویم تا این بار تاریخ را از زبان او بشنویم.

جرعه دوم مقتل آب روایت اتفاقات پس از تبعید انسان به زمین را روایت میکند. این روایت همان حکایت قتل هابیل توسط قابیل است.
در بخش دوم و انتهایی این جرعه داستان کشتی ساختن نوح به امر خداوند را می شنوید.

در این جرعه علاوه بر سیده لیلا موسوی و سید محمد حسینی که در نقش آب و ابلیس نقش‌آفرینی می‌کنند، احمد شریفی فرد، رحمان اسلامی و سید صدرا میرئی نیز به ترتیب در نقشه های هابیل، قابیل و کنعان نقش آفرینی می کنند.

تهیه کننده: حامد حجتی
نویسنده: سید صدرا میرئی
گوینده: گروه گویندگان
ناشر: گروه فرهنگی هنری یم

در بخشی از این جرعه می شنوید:
آب: ترسان و لرزان چشمم به آرامی گشودم! پس چرا اینان برای بازگشتن دوباره به آغوش خداوند شان هیچ کاری نمی کنند؟ … قربانی هابیل پذیرفته که جنبنده ای زنده بود و قربانی برادر دیگر که محصول کشاورزی خویش بود، نه! قابیل بزرگتر از هابیل بود و این سزاواری علت شد به برافروختن آتش حسد در قابیل. بعد از این امر گفتگوی آن دو را شاهد بودم!

هابیل: چرا تنها نشسته ای برادر! چرا گره به پیشانی انداختی؟
قابیل: دست از سرم بردار هابیل! برو!
هابیل: چرا از من رخ برمی گردانی؟ من کاری کردم که علت شده به این حال تو؟
قابیل: هم تو میدانی چیست و هم پدر!

آب: خدایا هنوز مبهوت این موجود عظیم الجثه ام! کشتی ساختن نوح نبی در این سرای خشک عجیب است! کشتی به این بزرگی فقط برای این تعداد اندک از پیروان اش؟ چرا ظعنه های این عده که او را به سخره گرفته اند را نمیشنود؟

مقتل آب در نوار
https://www.navaar.ir/audiobook/13652
نوار، اولین اپلیکیشن قانونی کتاب صوتی، سریال صوتی، خلاصه کتاب و پادکست و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محتوای صوتی در ایران است. نوار همواره با جدیدترین کتاب‌ها، سریال‌ها و خلاصه کتاب‌های صوتی و همینطور بهترین پادکست‌ها به روز می‌شود. استودیوهای نوار با تیمی حرفه‌ای، کتاب‌های صوتی اختصاصی و سریال‌های صوتی اورجینالی را برای شما آماده می کند و همواره در این مسیر حفظ حقوق مولفین، مترجمین و ناشران را وظیفه خود می داند. شما همیشه به جدیدترین رمان‌های عاشقانه، پلیسی جنایی، وحشت، معمایی و … دسترسی خواهید داشت.

نصب نوار از گوگل پلی:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.navaar.android&_branch_match_id=957904966792276872

نصب نوار از کافه بازار:

منبع : راسخون

0 0 رای ها
امتیاز دهی به مطلب
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرها
بازخوردهای درون خطی
مشاهده همه نظرات